Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mandi a Jerry

22. 5. 2014

  Mandy

  

Věk
20 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Vincent Chalvon-Demersay, David Michel
Hraje
Jennifer Hale
Blízcí
Špionky
Výskyt
Špionky

  Mandy se přímo nenávidí se Sam a Alex ale, úplně nejvíc nesnáší Clover. Stejně jako Clover jí velmi záleží na tom, jak vypadá, ale úplně šílí, když si třeba jenom zlomí nehet. 
Je vinikající v tom, že vždycky dovede udělat těm třem nějakou lumpárnu. 
Pořád se přihlašuje do takových soutěží jako Miss Beverly Hils, nebo soutěží o to, kdo má nejkrásnější nehty. 
Její posluhovačky jsou Caitlin a Dominique. Mandy má sestřenku Mindy se kterou je v páté sérii na pokoji na univerzitě v Malibu. 
Mandy je velmi rozmazlená a nejraději se někomu posmívá nebo nakupuje. 

 Amanda Luxe,říkají jí Mandy.Je to spolužačka špionek a veliká nepřítelkyně Clover,Alexa Sam.Jednou se stala dokonce i špionkou ale hned po její první misi ji Jerry vymazal paměť protože to byla hotová katastrofa.Ani neprodělala základní výcvik a ještě ke všemu se objevila ve škole ve špionážní kombinéze.Fur špionkám nadává a říká jim ubožačky.Myslí si že je nejlepší na škole,ale to není pravda.Nosí fialové kontaktní čočky.Narodila se v roce 1989 a její nejlepší kámošky jsou Dominigue a Catlin.V nových dílech se přátelí se svou sestřenicí Mindy.Její nejoblíbenější barva je fialová a je stejně jako Clover v týmu roztleskávaček.


 Jerry Lewis

Věk
51 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Ředitel WOOHP
Karma
Kladná
Autor
Vincent Chalvon-Demersay, David Michel
Hraje
Jess Harnell, Adrian Truss
Blízcí
Terence, Špionky
Výskyt
 špionky

  Jerry je šéf Whoopu i Špionek. Je také bratr, dvojče Terence. Pochází z Anglie, kde má matku. V seriálu je vcelku často a vždy připraví pro Špionky, nějaký nečekaný nástup. Vždy, když se u něj holky objeví, tak jim dá potřebná data i výbavu. Umí dobře bojová umění a povahově je hodný, ochotný a trochu starostlivý. Se Špionkama má hodně dobré vztahy a proto kvůli němu několikrát holky brečely. 

Vzhled: Má knírek a šedé vlasy. Jerry nosí černý oblek a bílou košili. 

V České republice byl poslední díl z 5. série a to je díl, ve kterém jde Jerry do důchodu.

 Jerry Lewis je šéfem tajné organizace na ochranu lidstva WOOHP.Je už docela starý 67let.Posílá špionky na mise a taky jim dává výbavu.V novějších dílech ji dává Gladis.Někdy špionkám leze pěkně na narvy,ale ve skrytu duše ho mají hrozně rády.Když byl malé dítě měl mazlíčka vombata jménem Vinton.Jerry má bratra dvojče jménem Tereenc.Ten byl na plastické operaci a těď se Jerrymu vůbec nepodobá a bohužel je to zločinec.Jerry má rád počítačové hry a je alergická na borůvky,také visí na své matce a poslouchá ji na slovo.Ji také řekl že je majitel hotelu,jen aby utajil svou identitu špiona.Narodil se v roce 1938 a za mlada by l technik mezinárodních triskáčů.Když měl ještě vlasy,měl se svou přítelkyní hudební skupinu jménem Dnoumad.Jerry zpíval a hrál na kytaru.

Šéf světové organizace na ochranu lidstva (WHOOP) a šéf špionek. To on je posílá na všechny mise. Na první pohled vypadá, že umí jen zadávat mise a pouštět špionky do různých děr, ale když jde do tuhého, umí se se situací vypořádat.

 

Největší sokyně špionek, která jim dost znepříjemňuje život svými nadávkami a pomluvami, které o špionkách šíří. V jednom z dílů, se také stane špionkou.

Já jsem šéf WOOF.Pracují ze sve kanceláře a posílám Sam,Alex,Clover na mise.Vyhledávám proně nezbytné informace a vyzbrojuji je velmi užitečným vybavením.Ohromujícím opalovacím krémem,digitální pudřenkou,raketovými batůžky.