Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sam

22. 5. 2014

Samantha

Věk
21 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Špionka
Karma
Kladná
Autor
Vincent Chalvon-Demersay, David Michel
Hraje
Neznámo
Blízcí
 Clover a Alex
Výskyt
  špionky

  
 

 
Sam se narodila 26.listopadu 1987 je nejchytřejší a dá se říct že ješsprtka. Špiónský oblek má zelený a její nejlepší kamarádky jsou: Clover a Alex. Skoro nikdy se v dílech nezamiluje, studovala na škole Jacka Filtona a potom přešla na Beverly Hills. Je elegantní ráda sportuje (běhá a tak).

 Ahoj jmenuji se Samantha Simpson,nebo také Samantha Claire Simpsnová.Nechci se vychloubat ale jsem nejchytřejší z našeho týmu.Už hodněkrát jsem dostala sebe a své kámošky z průšvihu.Uvažuji logicky a patřím k nejchytřejším studentům na naší škole.Jsem nejelegantnější z nás.Byla jsem zvolena nejoblíbenější dívkou roku.Věřím jen na opravdovou lásku na celý život.Narodila jsem se v New Yorku.Mám zelenou kombinézu,zrzavé vlasy a zelené oči.Má mamka se jmenuje Gábi-Gabriela.Neumím šplhat až jsem se to naučila na jedné misi a za to musím poděkovat jednomu zločinci.Navštěvovala jsem školu Jack Filtona,ale teď jsem s kámoška ma v BH.Jsem z nich nejvíce praktická.Mám 6.zlatých stužek ve hře na harmoniku.Zůčastnila jsem se více naž 60.logických soutěží,2roky se učím francuuštinu.Mám ráda básně a rudé růže.

  Toto je Sam.Je nejchytřejši z týmu.Ma ráda nakupováni jako všechny dívky.

 Je takzvaný mozek týmu. Je velmi dobrá studentka a vždy ví, jak se dostat z nepříjemné situace.

Recept podle Sam:Potřebuješ starou svíčku a list papíru.Oškrábej ze svíčky však a v rukou z něj uválej malou tyčinku:To je tužka,kterou na píšeš zprávu.Aby  se objevila,musí příjemce  posypat papír rozrdcenou křídou a potom ho oklepat.To jsou triky,co?