Jdi na obsah Jdi na menu
 


věci

28. 8. 2015

X-pudřenka je pro špionky všestranným vybavením nejen na mise, ale i pro běžný den, takže ji nosí neustále u sebe.

Digitální pudřenka,vynalezci WOOF.Zabudovali do této pudřenky opravdový kapesní počitač,který funguje jako vysílači přijímač,sestavený pro komunikaci s centrálou,posílání vzorků k analýze...Její nejbáječnejší funkce umožňuje měnit oblečení podle přání díky úžasně výkonnému projektu.

 X - Pudřenka - digitální pudřenka je šikovná věcička vhodná pro tajnou komunikaci a make - up v jakémkoli počasí. Špionky s její pomocí také likvidují ...

 Co používají Špionky k cestování hluboko pod vodou?

Pro to aby byly špionky více chráněné a mohly lépe komunikovat. Navíc drží v každém počasí. Slouží k více funkcím.

Magnetický prsten= 1. Přitáhne jakýkoliv předmět z kovu

Naramkový scanner.Tenhle přenosní mikropočitač umožnuje nabourat se do také koliv informačního sistému a vyhledat v něm.Protože vypadá jako náramek se srdcem,je možné si ho vzít kamkoli,ina večírky a loxusní recepce.

Špionky jsou dobře vybaveny i na odposlouchávání a sledování osob. Měly například komunikátory ve tvaru náušinic či různé sponky - buď na odposlouchávání ...

Špionky s ním vyvolají tornádo takže na vlasy bych ho radči nepoužívala :) Dokonce sním i zaženou třeba vlnu tsunami (Díl - Jede vlna)

Multifunkční nahrdelník.Nezbytný nahrdelník,který obsahuje paklíč,baterku,zasouvací břitvu,pilku,vrtačku a spoustu dalšího vybavení,díky kterému se dostane z každé pasti,a nikdo tě nepřekvapí.

7) brýle se senzorem tepla

Sluneční brýle super spy 6000.Tyto brýle s dalekohledem infračervenými detekory byli speciáně sestrojeny pro viděni v noci...A zaroh (Tohle vybavení je nezbytné pro špehování kluků!).

 Špionky také často používaly sluneční brýle, Ty je však neměly ochránit před nepříznivými účinky slunečních paprsků, nýbrž jim umožňovaly rentgenové vidění ...

Boty s přísavkami

Hřeben= 1. Hřeben který dokáže otevřít jakýkoli zámek