Jdi na obsah Jdi na menu
 


stranky

22. 5. 2014

www.totallyspies.com www.totally-spies.wbs.cz

My se zabýváme šionáží pracujeme pro centrálu WOOf,světovou organizaci na ochranu lidstva.Jsme její nejlepší špionky!

Tajná služba funguje jako každá jiná velká společnost.V jejím čele stojí šéf,jehož jméno není tajné.Řidí informační služby a je v častem kontaktu s vládou své země 

Tajná služba funguje,jako každá jiná velká společnost.V jejím čele stojí šéf,jehož jméno není tajné.Řídí-informační služby.A je v častém kontaktu s vládou své země,lidé kteří pracují pro tajné služby,se nazývají agenti.Agentů je několik druhů:Ti keří pracuje v kanceláří,ti kteří pracují v terénu ,a tajný agenti.Podívejme se na každou skuinu blíž.

Když někoho zaslechnes,jak říká:Pracuji pro tajnou službu.Nepřestavuj si hned,že tráví čas cestováním po světe a podníkáním nebezpečných misí!Ve skuzečnosti většina tajných agentů v bezpečí své kanceláře je jíž adresa není tajnáTihle agenti dostávájí výplatní pásku,pracují přes den a večer jdou domů.

Dobří špiony jednají v naprostém utajení,aby je jejich nepřátelé nemohli odhalit.Také je nezbytné,aby ovládali účinné špiónážní metody.Objev s námi na následující a stránkách.

Lidé,kteří pracují pro tajné služby,se nažývají agenti,agentů je několik druhů:Ti kteří pracují v kanceláři ti,kteří pracují v terénu,a tajní agenti.

Ale co všichni ti agenti dělají?Každý z nich něco specializuje.

Agenti ktřeři pracují v terenu.Agenti v terénu provádejí předepsané akce,například osvobozují rukojmí.Musejí být opravdu dobře vytrénování.Bydlí často v hotelu nebo v domě vybaveném vším potřebným mohou někdy čekat hodiny i dny,kdy se nic neděje ae pak rozkaz od jejích šéfa všechno změní.Špionář,to je 90 čekání a 10 akce!

Pozorování:Viden a nebýt viděn-To je oslání špiona.Sledovat někoho,aniž by si vás všiml,pohnutí a pozorovat průchody a pasáže,nechat se zaměstnat v nějakém podniku,abychom mohli provádět průmislovou špionáž...Je třeba být opravdu chladnokrevní a mít dobrou přestavivost,aby nás neodhalili.Žebrák na rohu ulice mýže být ve skutečnosti agent který hlídá pasáže a průchody.Nebo zamilovaný par...Tajné služby najímají třeba i popeláře,kteří nenápadně prověují obsah kontejnerů.

Nektěří tráví telefonováním.Odposlouchavájí rozhovory další frujitajné kody a zaměřují telefónáty.Jiný vyhledavájí zprávy na internetu.Agenti kteří pracují v odělení dokumentace,čtou noviny.Připravují a zakládají složky.Lingvisti překladají z nebvýklych jazaků nebo  nářečí.Analystici z pracovávají dokumenty,přeskupují všechny informace a vytvářejí jejích souhrn.A ještě další připravují špionské mise zbírají plány měst,zařizují jízdenkyvytvářejí falšné doklady...Vymyslete také legendy,to znamená falešné identity,například špion Jeand Dupand se bude jménovat Jules Dumant,narodil se v Paříži,ale v Ženevě a a nebude svobodný,ale ženatý a bude mít tři děti.V těchto úřadech najdeme i sekretářky,psychology,kteří přijímají nové špiony,nebo vizažišti,kteří upravují vzhled špionů.Pracují tu i chemici.Vědí všechno o vybušnináchh:Jak se vyrábějí,k čemu slouží...Děkují hlavně rozbory,ale můžou se podílet i na akcíh v terénu.Nápříklad v přírodě atentátu vysetřují přímo na místě činu.

Kamufláž.Dobrý špion se musí umět maskovat,jako chameleon.Jeho kufry a skříně obsahuje nejrůznější převleky,klobouky,šperky,různobarevné oblečení,šály,rýle,boty,deštníky,paruky.Je nutné umět rychle změnit podobu a mít dobrou řestavivost,abychom nevzbudily podeření npřátel.Pravidlo první:Znát módu a zvyky jednotlivých zemí.Pravidlo druhé:Sledovat předověd počasí.

Přenos zdělení:Když špion získa informaci musí kí předat svým nadřízeným.

Odhalení.Nektěří špioni mají smůlu a jsou odhaleni.

Kryptograf je člověk,jehož zaměstnáním je luštění tajných kodů,tohle slovo vzniklo z řeckého kryptos.Utajený a grophein-písmo.

Sledovácí hmyzí robot.Dostane se všude a osahuje mikrofon pro nahrávání rozhovorů.

Změn svůj  hlas.Špion v telefonu často mění hlas.

Neviditelný ikoust.Tady je několik zaručených receptu na výrobu neviditelného ikoustu,aby sis mohla v naprosté tajnosti vyměnovat vzkazy se členy své špionážní skuiny.

Pravidlo čišlo 1:Vymisli si  falešné jméno.Pravidlo čišlo 2:Vytvoř  si falešnou adresu do USA.Pravidlo  čišlo 3:Vymisli si rodinu.Pravidlo čišlo 4:Kup si peneženku.Děj pozor,pokud bude na vysačce,vyrobeno v cř ustřihni jí.Nesmi zustat stopa po tvém živote v cř.Pravidlo čišlo 5:Novou prneženku zaplň drobnosmi,které z tebe udělají opravdovou američanku.Pravidlo čišlo 6.Před odjezdem na misi se nezapomeň naučit anglicky.

                                         

Potřebuješ  jen:Štěteček,křidu,lepicí pásku,barevný papír a trochu trpělivosti...Samožejmě potřebuješ taky zločince který pro tebe někdě nechá své otisky.

1.Fáze pečlivě omět místo,na které podezřelý sahal (nabytek,dveře,zeš atd.),suchým čistým štětečkem.

2.Fáze posyp otisky křídou.

3.fáze oatrně sfoukni přebytek křídy.

4.Fáze teď pečlivě přelep místo lepicí páskou a uhladji nechtem

5.Fáze odlep pásku a nalep ji na barevný papír,aby se otisk objevil.A je to!Teď už si zbýva jen najít osobu,které patří otisky,a máš zločince.

teripets